Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

 

                           ŞASE DÜZELTME TEZGAHLARI

                  Tezgah Modelleri      Universal Ölçme Sistemi      Bilgisayarlı Ölçme Sistemi

       

 

 

 

106 serisi şase tezgahları 4 ve 5 m boyunda, tekerlekli veya 5 ton liftli tezgahlardır. Bu tezgahları zemin üzerinde kullanabileceğimiz gibi, zemine gömülü olarakta kullanabiliriz. Tezgahların üzerinde standart olarak tezgahın her yönüne bağlanabilen 10 ton kapasiteli çekme kulesi bulunmaktadır. Tezgahlarımız hem üniversal kalıp sistemine hemde Bilgisayarlı ölçüm sistemine uygundur.

                           

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAYTONA serisi şase tezgahları 5 m boyunda, 5 ton liftli tezgahlardır. Bu tezgahları zemin üzerinde kullanabileceğimiz gibi, bir çerçeve ile birlikte zemine gömülü olarakta kullanabiliriz. Tezgahların üzerinde standart olarak tezgahın her yönüne bağlanabilen 10 ton kapasiteli çekme kulesi bulunmaktadır. İstenirse bu tezgahlarda 2 veya 3 adet çekme kulesi aynı anda kullanılabilir. Yer çerçeveli tezgahlarda çekme kuleleri tezgah etrafında 360 derece dönebilir. Yine yer çerçeveli sistemlerde çekme kuleleri aynı zamanda aracı kaldırıp, kalıp sistemi veya bağlantı çenelerine oturtmak için de kullanılır. 2 veya daha fazla yer çerçevesi yan yana konularak tezgahlı veya tezgahsız olarak kullanılabilir. Tezgahlarımız hem üniversal kalıp sistemine hemde Bilgisayarlı ölçüm sistemine uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

PISTA serisi şase tezgahları 5 m boyunda, 5 ton liftli tezgahlardır. Bu tezgahların etrafında bulunan ray sistemi sayesinde tezgah üzerine bağlayacağımız 2 veya 3 adet kule, tezgah üzerinde 360 derece dönebilir. Tezgahlarımız hem üniversal kalıp sistemine hemde Bilgisayarlı ölçüm sistemine uygundur.

       

 

 

 

 

 

 

 

Firmamızın tavsiyesi seçilecek herhangi bir tezgahla birlikte üniversal kalıp sistemi kullanılmasıdır. Çünkü üniversal kalıp kullanıldığında başka bir yatırıma gerek olmadan tüm marka ve model araçların onarımı yapılabilecek ve her seferinde kalıp kiralamak veya araç üzerinden kalıp söküp takmaya gerek kalmayacaktır. Ayrıca kalıp sistemleri araç altına destek vereceği için, marşbieli olmayan veya zayıf olan araçların onarımı da mümkün olacaktır.

 

 

 

kaliplikalipli

 KALIPLI ve ÜNİVERSAL KALIPLI 

ŞASE TEZGAHI

kalipli

CARBENCH firmasının standart kalıp sistemleri ve üniversal kalıp sistemleri vardır. Standart kalıp sisteminde her marka ve model araç için kalıp alınması veya kiralanması zorunluluğu varken, Universal kalıp sisteminde araç marka ve modeli farketmeksizin her zaman aynı kalıplar kullanılır.

Yeni model araçlar için kalıp alma, kiralama ve değiştirme gibi problemler yoktur. Sadece verilen şemaya göre kalıpların yeri ve pozisyonu değiştirilerek her marka ve model aracı fabrikasyon ölçülerine getirmek mümkündür.

Universal kalıp sistemleri normal standart kalıp sistemlerinin tüm özellik ve avantajlarına sahip olup, fazladan ilave yatırıma gerek bırakmadığı için çok kullanışlıdır.

kalipli

Firmanın üretimi olan MARLIN ve MANTA isimli tezgahları vardır. Her iki tezgah ta liftli ve/veya tekerlekli olarak kullanılabilecek özelliklerdedir. Marlin model tezgah 3 mt boyunda, Manta modeli ise 4 mt boyundadır.

MARLIN tezgah aynı anda hem tekerlekli hemde liftli olabilmesi sayesinde servise gelen aracın altına servis kapısında yerleştirilip daha sonra istenen yere çekilebilir ve lifti kaldırılarak istenen yükseklikte çalışma imkanı elde edilir.

  kalipli   kalipli

kalipli

MANTA model tezgahın ise çıkış ve yan rampaları sayesinde araç tezgah üzerine çok kolay bir şekilde alınır ve lifti kaldırılarak istenen yükseklikte çalışma imkanı elde edilir.

kaliplikalipli

Tezgahlardaki çektirme kuleleri tezgaha her yönden 360 derece bağlanabilir.

Kalıp sistemleri MARLIN haricindeki tüm tezgah modellerinde kullanılabilir.

Sayfa Başı